בשעת פריצה לרכב, הקודן מעביר למחשב הרכב הוראה לכבות מערכות בסיסיות דוגמת הסטרטר, מערכת ההצתה ומערכת המזרקים עם הרכב. לפי המקובל, גנבי מכוניות נמנעים מלפרוץ מכוניות במסגרתן מותקן קודן (אימובילייזר), וכתוצאה מזה שלהם מכוניות במסגרתם מותקנים קודנים מסוגלים להוזיל בדרך ממשית את העלויות הכרוכות בפעולת הביטוח השנתיות לרכב. אחרי שתבחרו את סגנון הקודן המתאים ביותר עבורכם יהיה ביכולתכם להקדיש זמן רב לשלב הבא – הינו נדבך ההתקנה. בנקודה הזאת קיימים הרבה נהגים שמלקטים לחסוך את העלות ולהתקין את המערכת בעצמם.

מבקשים להתקין קודן ברכב שברשותכם? אתם במקום הנכון!

אם לקוחותיו הגיעו לגביו באמצעות פרסום מחברות מוכרות שגובות כספים עשיר בשביל קהל רוכשים נרחב שנכנס לאתר האינטרנט שיש להם ומחפש שלהם תפקיד? אם לקוחות העגלה הגיעו באמצעות פרסום בגוגל אדוורדס? אם לקוחות העגלה הגיעו לטכנאי בדרך אורגנית בגוגל לאתר האינטרנט שיש לו?

  • במצב כזה קיים לרכוש חשמלאי מכונית נייד המגיע עד למקום במסגרתו הינכם נמצאים (שכן אינו אפשר להניע את הרכב), החשמלאי יזהה ויטפל בתקלה במקום.
  • התקנת הקודן הינה אינו פתורה חשובה מאשר הקודן בעצמו.
  • באתר האינטרנט דפי זהב משולבים עשרות מחירונים המשקפים מחירים מקובלים בענפים השונים והמשונים במשק הישראלי.
  • לפי המקובל, קיימים מינים כאלה ואחרים עם קודנים אשר מאושרים באמצעות ספקיות הביטוח, עניין נוסף שכדאי לבדוק שתוודאו למפרע שהקודן שהמזמין מתמקמים לקנות אכן מוכר על ידי הביטוח.
  • אפשר לנסר את ההגה, יוסיף לך סיבוך בבוקר, ובסוף יגנבו לך את האוטו דווקא כשתשכח/תתעצל לשים אותו (לקולגה מהעבודה הייתה סובארו DL 85 עם שלל נעילות מכאניות, להגה+דוושות+ידית הילוכים, וגנבו לו אותה מחניה של סופר).

כאמור, קודן לרכב מאפשר את התנעת הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי, אם בעל הרכב שכח את הקוד או מסיבה כלשהי הוא נתקל בקושי להקיש אותו, מנוע הרכב יישאר דומם ובעל הרכב לא יוכל לנסוע. לכן, במקרה כזה, עולה הצורך להזמין איש מקצוע מנוסה אשר יגיע עד אליכם. כאמור, קודן לרכב (קודנית לרכב) מאפשר את התנעת הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי, אם בעל הרכב שכח את הקוד או מסיבה כלשהי הוא נתקל בקושי להקיש אותו, מנוע הרכב יישאר דומם ובעל הרכב לא יוכל לנסוע. כמובן שיש לנו חניה עבורכם, אין צורך להזמין מקום למעט ביום שישי.

התקנת קודן לרכב

אם אתם לא רוצים להשבית את המכונית עוד לפני שזכיתם ליהנות ממנה, ואם אתם מעדיפים להימנע מביקור ראשון במוסך או מעלות גבוהה על תיקון (או החלפה) רצוי שתפנו לגורם מנוסה שיידע לעשות את העבודה בצורה הרבה יותר טובה.