נתקעתם מחוץ לאוטו? להבא – תמיד מומלץ לשמור מפתח רזרבי בבית או העיקר במקום בטוח בשביל שיהיה לכם יותר קל בפעם הבאה. לעצם העניין – שכפול מפתחות לרכב ברוב המקרים ניתן לבצע במהירות ללא בעיות אך זה משהו שתלוי בסוג המפתח. מפתחות אימובילייזר לדוגמא פחות פשוט לשכפל מאשר מפתח רגיל ובנוסף מעט יקר יותר ( מכיוון שכך אף רצוי לבדוק לפני ההזמנה האם המנעולן שיצרתם איתו קשר מבין כיצד לשכפל מפתחות כאלה). כמו כן, חשוב להקפיד ליצור קשר עם מנעולן מורשה שעובד באישור משטרת ישראל.

שכפול מפתחות מקצועי

שכפול מפתחות זאת פעילות שדורשת מקצוענות ודיוק מרביים. מפתחות אימובילייזר למעשה מגיעים כחלק ממערכת האימובילייזר לרכב. את המערכת רצוי לקנות אך ורק בחברות ידועות בעלות תעודות ואישורים מתאימים עבור התקנה ותיקון המערכת על מנת למנוע תחלואות עתידיות.

כמה זה לא נעים להינעל מחוץ לרכב בשעות הבוקר המוקדמות, ואולי לגלות שהמפתח היחיד לדירה הלך לאיבוד כאשר רק כשנחזור מבילוי באמצע הלילה. אבל אל דאגה, בשביל זה יש מנעולנים בעולם. כדאי לכם להיעזר בפורץ מנעולים אמין שמספק את שירותיו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מנעולן שמבצע שחזור מפתחות לרכב במקרה של אובדן מפתחות.

שכפול מפתחות במהירות ובקלות

אז במידה ואתם זקוקים לעבודת שכפול מפתחות לרכב, פנו אלינו ואנו נבצע בשבילכם את יום העבודה במהירות ובמקצועיות. אנחנו עובדים שנים בעולם המנעולנות ומאחורינו צוות שיודע להוציא לפועל סוגי עבודות שכפול מדוייקות ואיכותיות עבור רכבים מכל סוג.