אם חשבת לעבור הסבת מקצוע ולעבוד כמנעולן במשרה מלאה (באזור מגוריך ובערים סמוכות) – הגעת למקום הנכון. אם ברצונך להגדיל את הכנסתך אחרי שעות יום העבודה, ולספק מוצרי ושירותי מנעולנות במקום מגוריך כהכנסה אחרת אחרי יום העבודה – הגעת למקום הנכון.

בסיום הקורס תקבל תעודה ביד, תעודה המסמיכה אותך לעבוד כמנעולן שיוצא לעבודות בשטח. קורסי הכשרת מנעולנים מיועדים עבור מי שמעוניינים בהכשרה מקצועית מהירה באופן יחסי (בת עד כמה חודשים בלבד) המקנה תפקיד שווה ורווחי. לימודים אלו רלוונטיים באופן מיוחד למנהלי אחזקה ותחזוקה, מנהלתי פעילות ועובדי מוסכים, המבקשים להעשיר את ארגז המיומנויות המקצועי שיש להם.

מנעולן קורס

קורס מנעולן – ללמוד מקצוע שווה ורווחי תוך כמה חודשים

קורס מנעולן באינטרנט

באמצעות אמצעי הדמיה המאפשרים תרגולי פריצה בדיוק כמו שקורה בסיטואציה אמיתית כל תלמיד יוצא מהקורס המנעולנות מצויד בנסיון רב שאינו בשום אופן רק תיאורתי. מעוניין ללמוד מקצוע מעניין שבו כל יום נראה אחרת? בוא ללמוד קורס מנעולן במרכז. תקבל הכשרה לאספקת שירותי פריצה וחילוץ לדירות, מבנים, מוסדות ורכבים, שכפול והתאמת מפתחות, תיקון ותפעול סוגי כל המנעולים והדלתות בשוק.

למה כדאי לכם להירשם לקורס?

  • כדי לצאת לדרך עצמאית חדשה ללא חששות כאשר יש לכם את כל הכלים הידע והביטחון להיות הבוס של עצמכם!
  • לומדים לתואר? עד שתלמדו רפואה או קורס מצילים, תוכלו "להסתפק" בקורס מנעולנים.
  • כי בזמן הפנוי שלכם, תוכלו ללמוד בבית את התוכן העיוני ואז בסיומו תקבלו יחס "אחד על אחד".
  • הסיכוי לעבור מבחן זה ולקבל תעודת מנעולן בינלאומית יהיה הרבה יותר גבוה מאשר ללמוד בכיתה עם עוד תלמידים.

מתי אתה מתחיל לעבוד?

קורס מנעולנים כמו כל קורס מקצועי, מכשיר אתכם למקצוע ואף מעבר לכך. לפני שאנחנו ממהרים להירשם לקורס מנעולן שנערך במקום כזה או אחר, חשוב שאנחנו נדע איך לומדים קורס מנעולן, איך אפשר להירשם אליו וכיצד הוא נערך בפועל. לגבי תחילת העבודה, ממש עם סיום הקורס תוכלו להתחיל לקבל עבודות אם כי רצוי בתקופה הראשונית לעבוד עם מנעולן וותיק על מנת לצבור ניסיון בשטח בצורה הדרגתית ובטוחה.

עוברים קורס ומתחילים לעבוד

בגדול מה שחשוב ללמוד בקורס מנעולן זה כמה שיותר!! נשאלת השאלה האם קורס מנעולן מתאים לכל אחד? והתשובה היא שהקורס מתאים לכל מי שמתעניין בתחום ומעוניין להפוך למנעולן.