מתי כדאי להחליף מנעולים?

בשל הדרישה הרבה שיש כיום לאמצעי מיגון שונים של הבית, קיים בשוק המנעולים מגוון רחב של צילינדרים, אשר עונים על כל מיני קריטריונים ודרישות. אך לפני שנפרט על סוגי צילינדרים קיימים ותכונותיהם, נסביר תחילה מהו צילינדר בדיוק, ואיזה תפקיד הוא ממלא במנגנון הנעילה של הדלת. אין לעשות כל שימוש בתכני האתר מבלי לקבל הסכמה בכתב ומראש. העבריין יועמד לדין בהתאם לסעיף 11 בחוק זכויות יוצרים וצפוי לקנסות גבוהים.

מחירון מנעולן

בעזרת התאמת מפתח הקרוי "מפתח 0" ניתן לסובב את לשונית המנגנון עם לשונית המפתח. לשונית המנגנון נכנסת לכוך של הדלת ובכך מבצעת נעילה.

וכמובן, כל מנעולן נדרש לתעודות מקצוע ואישור משטרה לעסוק בתחום המנעולנות, לאפשר זמינות גבוהה במתן השירות, מחירים הוגנים ושירות אדיב. מנעולן מקצועי לא “ינפח” את השירות הנדרש אלא יגיש את הסיוע המתבקש.

עזרא המנעולן

קיימים קריטריונים רבים מספור המשפיעים על גבי עלות החלפה של מנעולים, בין הקריטריונים קיימים לשים פוקוס על גבי סגנון המנעול וייעודו. אייל המנעולן מוכר בתור בן אדם המקצוע, וגם חווה הכשרה מקצועית בעולם הזה מנעולים וקיבל אסכמה לעבוד בעולם הזה מהגורמים המותאמים. המנעולן, יסייע בשבילכם להתעמת יחד עם ממילא כל צרה הכרוכה בדלת ואולי במנעול המידע, באופן מיומן אמין, מהיר ונוח.