חפשו אותו בעבר בגוגל

לא נצטרך להיות מודע כמה סריאלי או שמא פרט מספרי שונה, אך ורק את כנוי ספקית הדלתות שברשותכם. לדבריו, הגנבים בסיסי משכפלים את המפתח בהזדמנויות מגוונות. "נניח הרך הלך לסופר יחד עם מחזק עם המקום, בעל חיבור לכרטיס שמוציא את העגלה. הפורץ מטביע את המפתח אודות פלסטלינה ועוקב אחרי הרך לבית. שונה ככה מסדר עם אותו קטע את השיניים במכונה – וקיים צורך עבורו מפתח", הינו אומר. אופציה נוספת לפריצה לקומות זולות הינה טיפוס אודות החלונות.

צילינדרים עם ספקית עשיר בריח: הצילינדרים ברובם ייצור כחול לבן ( ישראל )

מהיום אין מהו לחפש פורץ מנעולים בהוד השרון רמתיים, תפנו אלי מרדכי מיצאת צדיק פורץ מנעולים בכיר ומורשה עשיר בריח בארץ. התקנת מנעול לדלת עם מולטילוק תתן בשבילכם דרכים ברמה טובה המנסים למנוע מצבים מהסוג שהוזכרו. תקנים כאלה ואחרים (איכות ובטיחות, למשל) עם פתרונות נעילה חשובים כי הם עוזרים לאנשים להבדיל בין מוצרים.

כשאתם מזמינים מנעולן או פורץ דלתות באזור שלכם, אתם צריכים לוודא שהוא איש מקצוע מהימן. לצערינו, במדינת ישראל כל אחד יכול להיות מנעולן, כולל אנשים בעלי עבר פלילי. אין אף גוף שמפקח על אלו המבצעים החלפת צילינדר בדלת שלכם.

פשוט יוצרים קשר עם אחד מהמנעולנים ב"נבחרת של אווה". זוהי קבוצת מנעולנים מפוקחת, היחידה בישראל שחבריה מורשים לשווק ולהעניק שירות לצילינדרים של אווה.