השיטה הפרימיטיבית ביותר להיות פורץ מנעולים היא באמצעות סיכה משרדית מכופפת בצורת L. כופפו סיכה, החדירו אותה לחור המנעול, ונסו ללחוץ על הפינים. אנו חוזרים ומדגישים – פריצת מנעולים אינה עסק לחובבים, והזמנת פורץ מנעולים תקל עליכם ותחסוך לכם זמן רב. אבל אם בכל זאת אתם מתעקשים לעשות זאת בעצמכם, תוכלו לרכוש מיומנות מראש על פי המדריך הבא. הפתרון המתבקש בסיטואציה כזו הוא להרים טלפון, להזמין פורץ מנעולים, ולפתור את הבעיה תוך 20 דקות לכל היותר.

מהו מנעול פבלוק?

תגובה טובה של מנעולן או חברה המעסיקה אחד היא לברור את הטובים ביותר המתמחים במנעול אשר את תמונתו סיפקת. לא כל מנעולן יודע הכל על כל מנעול, ובדרך כלל יש קבוצות התמחות.

הטעות: תולים תיקים ובגדים על הידיות

אז אם אתם צריכים חברה שתטפל לכם בדלתות, תשדרג אותן ותבצע כל משימה הדרושה לשם שדרוגה. מוזמנים ליצור קשר בכל פעם שתיתקעו בחוץ ותזדקקו לשירות של מנעולן דלתות או תזדקקו לשדרוג בדלת הכניסה שלכם. סרטון שעלה לרשת היוטיוב לפני כשבוע וכבר צבר מיליוני צפיות, מציג כיצד ניתן לפרוץ בתוך שניות ספורות מנעולים מסוגים שונים. להרבה דלתות, במיוחד דלתות פנימיות ודלתות בבסיסים צבאיים, יש מנעול פשוט שאפשר לפתוח עם מפתח אפס סטנדרטי. פשוט כנס לכל חנות לחומרי בניין ותבקש מחזק אפס, ואתה מוזמן להתמכר לחצי מהמשרדים הצה"ליים.