אנטי-וירוס

בדצמבר 1947 עבר לבית האדום המטה הכללי של ה"הגנה", ששכן עד אז בירושלים. הדבר נעשה בהוראת בן-גוריון, מאחר שתל-אביב היתה מרכז היישוב מבחינה גיאוגרפית, כלכלית ודמוגרפית. בין היתר, ישבו בבית האדום הרמטכ"ל, יעקב דורי (דוסטרובסקי), סגנו, צבי אילון, ראש המפקדה הארצית, ישראל גלילי ובן-גוריון עצמו. הבניין הוקם ב-1925 כדי לשמש את מועצת פועלי תל-אביב, ולכן נצבע באדום.

שירותי מנעולים ומפתחות

• התייחסו לכל התראה של המוקד, גם אם לפעמים ישנה תחושה של קריאות שווא. זכרו, מי שלא מתייחס לקריאה, לא מכוסה מבחינת חברות הביטוח. לפעמים הדבר יכול להעיד על כך שמישהו מתכנן פריצה, והוא דאג לשיבוש המערכת. • מומלץ להשאיר את התריסים והוילונות מורמים מעט, כדי ליצור אשליה שיש אנשים בבית. • דאגו שהעצים והשיחים באזור הכניסה לבית יהיו גזומים.

תקופת שיפוץ ובניית בית, מלאה בחששות וסיכונים שחלק כלשהוא יפגע בשוגג. חברת מגנית, בעלת ותק וניסיון רב, מובילה ומתמחה במתן פתרונות להגנה על מוצרי הגמר בעת הבנייה.

לדברי עזגד, ניתן להיעזר במערכות משוכללות וטכנולוגיות, שמאפשרות ללקוח לשלוט בנעשה בבית דרך האינטרנט. כמו כן, הלקוח יכול לקבל הודעות טקסט או הודעות למייל על דברים שקרו בבית – כניסה ויציאה של אנשים, גניבות, הפסקות חשמל ועוד.