מכשיר – 03-5569852

החלפת צילינדרים מכל הסוגים, רב-בריח, מולטילוק, מגנום, ייל, אקסירה, אווה, לוקסיס ועוד. בחברת מפצח המנעולים שירותי פריצה אנחנו נעשה הכול כדי לצמצם את עוגמת הנפש שלכם למינימום. שחזור מפתחות לאופנועים וקטנועים, תיקון סוויץ לרכב, שכפול מפתחות לרכב, שכפול שלט לרכבים, שכפול שלט לשער חשמלי, תיקון מנעול לרכב, מנעולן רכב ועוד. במידה והשכנים לא נמצאים ולא זמינים, יכנס המנעולן לדירה לאחר הפריצה ואם ירגיש חשד שזה לא הדירה שלכם נשאל שאלות, כדי לוודא שהדירה כן שלכם, או שנבקש להוציא מהדירה אישורים ומסמכים המעידים על זהותכם. במידה ולא יהיה שום הוכחה רלוונטית אנו מחויבים להזמין משטרה למקום.

כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת על החלפת מנעולים ולשפר את תחושת הביטחון. אפשר גם להשאיר פרטים ולהמתין שנחזור אליכם כדי להשלים את הטיפול. רצוי לאסוף המלצות מלקוחות אובייקטיביים ולהתייעץ עם חברים, בני משפחה וקולגות.

עד 20 דקות אצלך

הייתה לי בעיה בדלת של הבית והזמנתי מנעולן, המנעולן הגיע והתקין לי מנעול מתוצרת רב בריח עם חמישה מפתחות חדשים וחייב אותי 250 שקלים כולל מע״מ. תוכלו למיין ולהציג רק מנעולנים בחולון שעובדים "עכשיו" או רק את מי שיש להם תו אמון הציבור. במקרה כזה תנסו לפתוח את הדלת בעזרת בקבוק פלסטיק חתוך תוך החדרתו בין הדלת ללשונית, לרוב הדלת תיפתח בקלות וכך תימנעו מהזמנת פורץ דלתות בחולון. מספק כבר על 10 שנים שירותי מנעולנות ומגון מקיפים באופן מקצועי ואמין באישור משטרתי, ומשלב בעבודתו טכנולוגיות מתקדמות בהצלחה פורצת דרך. יהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה בכל שעות היום ויגיע תוך זמן קצר לדלתכם.