טלפון – 052-7345406

צילינדרים טובים הם לפעמים ההבדל בין המשך חיי השגרה לבין שברון לב טוטאלי ששום ביטוח לא יוכל להחזיר. האם ביטוח דירה יוכל להחזיר לכם את הזמן האבוד או אולי את תכשיטי המזכרות שאותם אתם מאכסנים ועליהם אתם שומרים שמירה כה קפדנית? מוטב שלא לסמוך על המזל העיוור אלא להפקיד על אוצרותיכם צילינדרים מעולים ועמידים שיוכלו לעמוד בפני כל פורץ פלילי. החלפת מנעולים, תיקון דלתות שירותי פריצה ומיגון הבית זה אנחנו!

אצלנו תמצאו כל מה שחשוב שיהיה למבצע פריצת דלתות להציע:

כשרובנו שומעים את הביטוי "פורץ מנעולים", אנו חושבים על בעל המקצוע שהכי פחות נשמח שיופיע בביתנו. במציאות בשטח, נשמח מאוד כשפורץ המנעולים יגיע סוף כל סוף לפרוץ את המנעול במצבים מסוימים. כך למשל, נזדקק לעזרתו הדחופה של פורץ המנעולים כאשר נאבד את צרור המפתחות שלנו, ונתקע מחוץ לדלת בחוסר אונים. פורץ המנעולים המקצועי יסייע לנו לפרוץ את המנעול במהירות, ובמינימום נזק לפתח.

דקל המנעולן – יצאת צדיק

אנו מתמחים בפריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת רכבים, תיקון ופריצת כספות. חברת אורן מנעולים מסוגלת לשלוח איש מקצוע תוך זמן קצר וזמינה ברוב שעות היום. ואנשי מקצוע מומחים בכל סוגי המנעולים מהפשוטים ביותר ועד המתוחכמים והמתקדמים ביותר. כאן תמצאו רק מנעולנים שזכו לדירוג הגבוה ביותר מלקוחות קודמים בתל אביב!