פשטותו הנה כמובן גם חסרונו –מנעולים אלו הם הקלים ביותר לפריצת מנעולים, בעיקר אם הם מותקנים ברשלנות וללא טבעת הגנה חיצונית ("רוזטה") שמונעת שבירה שלהם. צילינדר DYNAMIC – 76 ממ ( 33+43 ) מנגנון גלילי כפול בעל פרופיל אירופאי המופעל עי מפתח משני צידי הדלת. מנגנון גלילי כפול בכל פרופיל אירופאי המופעל באמצעות מפתח משני צדדי הצילינדר.

מחירון מנעולן

מתאים במיוחד למשרדים, עסקים וכאשר בבית יש עוזרת. כאשר שכחתם את המפתחות בבית או שהדלת נטרקה לכם שזקוקים שנחלץ אותכם סהר מנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה בתחום עם ניסיון עשיר. תהיו בטוחים שאם תבחרו במנעולן יצאת צדיק תהיו בטוחים שאתם בטוחים. לא משנה מתי תזמינו מנעולן מיצאת צדיק, תמיד העבודה תתבצע ברמה הגבוהה ביותר. אחד הסיבות היותר נפוצות שבעקבותיו אני מקבל הזמנה של התקנה של מנעול עליון כספת של רב בריח הוא לאחר פריצה.

מנעול כספת עליון הינו סוג של מנעול נוסף לדלת שהמבנה המקורי שלו הותאם לכספות, ועבר הסבה על מנת להתאים לכל סוגי דלתות הפלדה הקיימות בשוק. חברת אחים ביטר בע"מ נוסדה בשנת 1945 והיא מחברות הפרזול המובילות בישראל. החברה דוגלת בשירות מקצועי ואדיב וידועה במגוון הרחב של פתרונותיה ובאיכות מוצריה. מנעול עליון פיניםמנעול עליון מופעל צלינדר לנעילה נוספת. מנעול בטחון מפתח צלב חזית נירוסטהמנעול עם צלינדר מיוחד שאינו בולט מגוף המנעול.

דלת פלדה מעוצבת דגם תמר

חשוב לציין שמשטרת ישראל מאוד ממליצה על התקנת מנעול עליון לדלת, דבר שמוכח כעוזר נגד פריצה לבתים, הוכח כמרתיע גנבים. באמצעות מאות אלפי חוות הדעת של לקוחותינו, יצרנו את רשימת בעלי המקצוע עליהם אנו ממליצים. המנעול התקלקל, המפתח אבד, הדלת נטרקה ואתם חסרי ישע, נעולים בבית או בחוץ.