כאשר שכחתם את המפתחות בבית או שמא שהדלת נטרקה לכם שזקוקים שנחלץ אותכם סהר מנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה בתחום הזה עם ותק עשיר. עם "פורצים" מקצועיים כאלו, אפשר יהיה להחליף את המנעול בביתכם לאחד חדש עם מפתח שונה שימנע כניסה עם בני-אדם שבידם המפתחות הישנים.

מנעול אש אלבא

בגלל ככה, כאשר הינכם יוצרים קשר עם פורץ מנעולים לצורך מיגון ביתכם, שאלו אותו את כלל מהו שברצונכם להיות מודע והגדירו לו את הצרכים והאפשרויות שלכם. זהו תכנים חיוני וחשוב, שיאפשר לו להתאים לכם את פענוח המיגון הטוב והמתאים מאוד. אפשר לאתר מנעולים חבויים בדלתות עם מרפסות, חלונות ודלתות הזזה, אלה הם מנעולים שלא ניתן להיפתח אותם מהצד החיצוני, אולם רק מצידו הפנימי.

  • מומחי מנעולים לדלתות רציניים מחברת מנעול לדלת רצינית מבינים בכל מהו שקשור למנעולים וידע להמליץ לכם אודות הפיתרון הטוב מאוד עבורכם ועבור הבעיה שלכם.
  • נח ומהיר. ככל שעברו הימים שמתי לב שאני משתמש אבל ורק בקורא טביעות האצבע על מנת להיפתח ולנעול את המפתן.
  • מנעול עליון, משמש ברוב המקרים כאמצעי מיגון נוסף, ברוב המקרים, מנעולים עליונים הם סוג מנעולים העשויים באותה שיטה עם מנעול צילינדר ומקשים אודות פריצת המפתן בה הם מותקנים.
  • במידה רבה יותר מזה, אפילו לאותו איש קיים העדפות שונות לגבי מקרים כאלה ואחרים.
  • השולח קובע את חלון הזמן בו המפתח הווירטואלי תקף.

אפילו הקודן וקורא טביעות האצבע שמגיעים כאופציה ותוספת למערכת הנעילה החכמה אינו דורשים הצמדה לדלת עצמה, אם כי זו אופציה שתוכלו לבחור בה, ומערכות אלה מאפשרות התקנה לצד המפתן כשהן פועלות באופן אלחוטי. Bolt הינו מנעול לכל דבר, בצורה דומה לזה שתמצאו בדלתות הכניסה הנפוצות בימינו. אולם בניגוד למנעולים רגילים, בשביל לפצוח אותו בעבר, אינם תזדקקו למפתח, אבל לסמארטפון.

מנעולן במרכז

אפשרות נחמדה במכשיר רלבנטית למקרים עבור מבקרים אינם קבועים במשרד. באופן זה, נסיבות אשר מעוניינים לאפשר כניסה יחידה ואולי עצום פעמית לבן אדם מסוים, מומלץ להנפיק עבורו קוד חיבור ואז למחוק אותו בעבר. כמנעול לדלת – זה חייב להעניק מוחלט בשביל שנאמץ אותו בעבר ברצון ואנחנו יותר אינם לגמרי כנוי.