מה זה מנעול כספת?

בעת ניסיון פריצה הג'ואל ננעל ומונע מהפורץ להחזיר את הבריחים פנימה לדלת ולכן הדלת נשארת נעולה. נעילת הדלת ופתיחתה נעשים על ידי מפתח כפול שיניים, דו כיווני, אשר גורם להחדרת שלושה בריחים עבים במיוחד לשלושה כיווני המשקוף. ניסיון פריצה נועל את הדסקיות, כך שהמנעול נתקע, ואין יכולת לפצוח את המנעול ולפרוץ את אליך. מגנון נעילה מוסף – מנעול כספת עליון זה בעיקרו של דבר מנגנון נעילה מוסף וגם בנוי מ – 3 בריחי מתכת עבים וגם בזמן עבודת סיבוב המפתח צוללים אל תוך משקוף אליך. מנגנון הנעילה מתווסף למנגנון הנעילה עבור דלת הפלדה הקיימת קרוב לכניסה לדירה.

התקנת מנעול כספת עליון עבור ספקית עצום בריח, חייבת להיעשות אך ורק בידי מנעולן מהימן. אין זה חשוב אילו ידיך עשויות זהב ואולי כספים, אל תנסה לשמוע רדיו בעצמך. מומלץ להתקין מנעול כספת על גבי ממילא כל דלת פלדלת, עצום בריח, חוסם, YALE, מוליטילוק וכיוצא בזה בתהליך לא ארוך שאורך כשעה עד שעה וחצי.

פיצוח משובח ברמת מיגון טובה מאוד, המעניק את הביטחון הטוב במידה הרבה ביותר לבית ואולי לעסק. מועדף אף לשיפור מוסף עבור מיגון שערים וארגזים חובקים מפלדה, לשילוב במערכות נעילה תמורת עלות צילנדרים ומנעולי תליה במפתח אחיד ו/או במערכות מאסטר.

בזמן נעילת המנעול צוללים הבריחים למשקוף ונועלים את אליך נעילה הרמטית וחזקה שמגנה על גבי אליך בגלל מפריצה על גבי ידיי לום ובנוסף בגלל מפריצה שקטה. מנעול הכספת מבוטח ע"י הפלדה העבה עבור אליך ובכל אי אפשרי לבוא לגביו מבחוץ. אנחנו מדריכים בהתקנת מנעולי כספת ועובדים אולם כאשר רק יחד עם חברות הטובות והמובילות במידה הרבה ביותר בעולם הזה המיגון. המנעול "יושב" בחלק הפנימי של אליך בעצמה ומוגן ע"י הפלדה העבה עבור אליך.

התקנת מנעול כספת עליון

כיוון שברשותנו קיימים ידע עצום בנושא ואנו נבצע את יום העבודה על גבי הצד הטוב במידה הרבה ביותר אנחנו נותנים אחריות מלאה על גבי יום העבודה באשקלון. זה מיוצר באיטליה ע"י ספקית ג'ואל, היבואן עבור המנעול הנה ספקית מולטילוק.