מנעול כספת מולטילוק

במנגנון זה ישנם שלושה בריחים עבים במיוחד בעובי של 18 ממ ובעת נעילת המנגנון נכנסים הם אל דופן המשקוף ונועלים את הדלת נעילה הרמטית אשר מקנה בטחון מוגבר ואינדיבדואלי –ללא כל קשר לנעילת הדלת הקימת בחלק התחתון. כיום שוק המנעולנים לצערי פרוץ ויש המון חברה, בעלי עבר פלילי שעובדים כמנעולנים. תמיד מומלץ לפנות למוטי מנעולן יצאת צדיק שידע לתת לכם שירות, אדיב, מקצועי, ואמין, בהתקנת מנעול כספת עליון של רב בריח. מקרה נוסף שאני ממליץ לכם להחליף את מנעול כספת עליון של רב בריח, אם במידה ונאבדו אחד המפתחות, חובה להחליף את המנעול, על מנת שהמפתח יגיע לידיים לא רצויות.

מנעול כספת מולטילוק

התקנת מנעול עליון למען הביטחון

החיקוי הנפוץ במידה הרבה ביותר בשוק של למנעול הגואל האיטלקי הנו מנעול מתוצרת סינית יחד עם כנוי מפוצץ אולם זה הוא מנעול יש להם טיב נמוכה. היזהרו שאינם לקנות מנעול מתוצרת כספת מתוצרות סיניות. רקמנעול כספת | מנעול עליון- זה היחידי שמעניק בטחון מוגבר מכיון שאין עבורו צלינדר בולט שפשוט לאתרו.

  • שימו לב בגלל המרחקים הינם על-פי ק”מ והמספר 0. 1 אומר שנקודת האיסוף קרובה 100 מטר מהכתובת וגם הזנתם.
  • לוקסיס עבור עצום בריח זה צילינדר יפה מהיבט ביטחון ואיכות והוא גם אף מומלץ להעניק יחד עם סים בקרת שכפול מפתחות.
  • ראוי לציין ולבסוף האם הינכם מבקשים את הצילינדרים יחד עם כפתור/פרפר.
  • שהמזמין למעשה יהיה באפשרותכם אינם לפחד בכל לפני זמן רב שהמזמין מעדיפים לעזוב את המשפחה שברשותכם לזמן מה בדיוק.

אילו הינם עשויים, הינם באופן לא מפתיע פועלים כך מבלי הכרטיס החכם, שהרי אין בידם מכונה המשתמשת בכרטיס בשביל השיכפול. משהוכח בגלל בגישה טכנית אין התנגדות לשכפל את המפתח אף מבלי מכונת הקומפקט וללא הכרטיס החכם – מתעורר חשש ריאלי בגלל אין התנגדות טכנית לשכפלו אף בידי מנעולניםשאינם מנעולנים מורשים עבור המשיבה. פה עד כה אנו עוסקים באנשים שאין למשיבה ממילא כל קשר חוזי עמם, והיא לפי רוב אף אינם עשויה להתהדר בקיומה עבור "בקרת שיכפול" לגביהם. מולטילוק טענה, דרך עו"ד ד"ר גילאים אוריון, בגלל פרסומיה לא מבטיחים התנגדות מוחלטת עבור שכפול שאינם חוקי, אבל רק בקרה המקטינה את הסיכוי לשכפול בלתי מורשה וחוקי. לדבריה, אין דרך למנוע באופן מוחלט שכפול של מפתח, משוכלל ככל שיהיה, והצילינדר האינטראקטיב פותח כדי להכביד על אפשרות השכפול הלא מבוקר.

מנעול כספת עליון YALE

הסיכון הוא גם שמנעולנים אחרים, שאין להם כל קשר עם המשיבה ואין להם כל בקרה על מעשיהם, ישכפלו את המפתח ללא הכרטיס החכם. יתכן שלא כל מנעולן יכול לעשות כן, כטענת מר שקל, אך האפשרות קיימת.