עקרונות שירות הלקוח שברשותנו:

פריצת מכונית אמורה להיעשות מספיק קלילה למנעולן מיומן ולפורץ מכוניות מהימן בבאר שבע, פורץ מנעולנים מיומן אמור לבוא תוך כדי זמן לא ארוך לרכב ולדעת לחדור בדרך בה דלת הרכב אינו ינזק. טכנולוגיית הרכבים הולכת ומתפתחת במהירות מסחרר, מהו שאומר שעל כפתיו עם מנעולן מכונית מונחות משימות רבות מאוד ועליו להיכנס להיכרויות היטב את מנגנוני הנעילה עם הרכבים הרבים בעולם, על מנת לתת עבורנו מענה בשעת חירום ובכלל. בשגרת כיום יום קיים הרבה בני-אדם הזקוקים לשירותיהם עם מנעולני מכונית בשביל מוצרי פריצה בזמן חירום או שמא בשביל תיקונים כאלה ואחרים שקשורים למנגנון הנעילה עם הרכב. בנושא זה נרחיב ונאמר כי רק שכפול מפתחות אצל חנות, מנעולן מקצועי, שיוכל להבטיח לכם את האחריות המלאה ויותר מכך, במידה והשכפול לא היה תקין חשוב לבחור נכון מוטי מנעולן יצאת צדיק ברחובות. מה בעצם למדנו בפרק זה, שמכיוון שרק מנעולן בעל מכשור מתאים מסוגל להעתיק בדיוק רב מפתחות מסוגים שונים, ולפי הוראות האבטחה של יצרני המפתחות השונים.

דווקא בתחום הרכב, חשוב מאוד לבחור במנעולן מוסמך אשר לא יצור נזקים נוספים לדלתות הרכב, הרכיבים החשמליים או מנעולי הרכב שלך. משיחות עם לקוחות שלנו, גילינו כי רבים מהם מאמינים בלב שלם כי שירות יקר יותר הוא בהכרח שירות מקצועי יותר וטוב יותר. מחיר מנעולן רכב או מנעולן של כספות או דלתות לא צריך להיות מחיר שיקרע לכם את הכיס! בעת שאתם משלמים ביוקר, אתם לא באמת משלמים על שירות טוב יותר, אלא שאתם מטפחים אנשי מקצוע שאינם די אמינים.

מנעולן בבאר שבע 24 שעות זמינות עבורכם ביממה, כדי שלא תצטרכו להמתין זמן רב עד שתוכלו להיכנס לרכב או לבית. חשוב לציין שכיום ישנו כרטיס מגנטי מיוחד בחלק מהמנעולים, אשר רק באמצעותו ניתן לבצע שכפול של מפתחות מסוימים והם יקרים יותר.

כמו כן, מרבית ההנדימנים יוכלו לבצע עבודה זו במסגרת הגעתם לתיקון כמה תיקונים בביתכם, בעלות גלובלית. מחירים שיכולים לנוע מ-200 ש"ח עד ל-600 ש"ח למנעולים שמגיעים עם כרטיס שיכפול ומנעולים ממוגני קדיחה.

מדוע יש לעסוק אבל כאשר רק יחד עם מנעולן מנוסה?

אילו המנעולן מומלץ להעניק מחוץ לשעות יום העבודה המקובלות (בשעת לילה מאוחרת, בסופי שבוע, בערבי חג ובחג) ברוב המקרים תיגבה מכם תוספת עם כ-100 שפשוט בשביל יום העבודה. אילו המנעולן מבקש תוספת מחיר אפילו בשביל המוצרים את עצמם (צילינדר, מנגנון וכו') זו אינו תוספת לגיטימית. מכל פנים, אילו התיקון איננו דחוף, העדיפו לרכוש מנעולן בשעות יום העבודה המקובלות, וכך יהיה ביכולתכם לחסוך כספים. אילו בשלב זה הזמנתם מנעולן, אל תשכחו לבקש ממשחק בו אפילו לכוון את צירי המפתן ולשמן שאותם. ככה שאפילו אילו תידרש תוספת מחיר זעירה לאורך ביקורו, הזה עוד יהיה חסכוני במידה רבה יותר מאשר לרכוש אותו בעבר בצורה פרטנית.