אנחנו משתדלים לבחון את חיבור המנעול לדלת, ובדיקת אופציה לעשות שימוש אך ורק בכלים הייעודיים עם המנעולן. פריצת דלת שירותים נוספים עם המקום, אינו נעים להיתקע בו בו ודרושה פריצה מהירה ולא כדאי להזמין מנעולן שלא גר בקריות. מי שזקוק לשירות זה הוא מי שננעל בחדר בבית, או נעילת חדר כלשהו וללא אפשרות כניסה או יציאה מהבית פריצה זו נעשית עם מינימום נזק. פורץ איכותי יתקין בביתכם מנעול שמצויד במנגנון מתקדם (בקרת שכפול) שימנע את האפשרות לשכפל את המפתח של ביתכם ללא הצגת כרטיס מגנטי אישי. פעמים רבות נפרצים בתים כאשר אובד מפתח, או כאשר אדם לא מורשה משכפל את מפתח הבית ופורץ אליו לאחר מכן עם המפתח ששוכפל ללא ידיעת בעליו.

מנעולן בראשון לציון יכול להגיע תוך 20 דקות לכל רחבי העיר בתל אביב והסביבה.

אפשרות נוספת היא לשאול שאלות מקדימות כמו הצגת תעודות הסמכה – אדם אמין ומקצועי לא יהסס ויעשה זאת ללא בעיה. חסר אונים ואינך יודע איך לפעול אך זמנך יקר וחשוב לך?

זמן ההגעה שלנו אל הלקוח מסתכמת בדקות בודדות תוך מתן ליווי טלפוני אישי אם מצריך. אנו באייל צברנו הניסיון בכל סוגי המנעולנות השונים מזה זמן רב. האמת, לצערכם זאת הטעות של רובנו כמו כל דבר שעובד לאורך תקופה הוא נוטה להתקלקל.

בנוסף, מי שאיננו מקצועי עשוי להתעכב שלא לצורך וזמינותו עשויה להיות מוטלת בספק. בכל המקרים הללו וגם במקרים אחרים, יש צורך באיש מקצוע מנוסה לצורך פתרון הבעיה. ניסיון לפתור את הבעיה באופן עצמאי עשוי לא רק שלא להועיל אלא גם להחריף את התקלה ואת הנזק לדלת. בהמשך נראה איך בדיוק ניתן למצוא את המנעולן המקצועי ביותר והאמין ביותר, אך לפני כן נדבר גם על עניין הזמינות.

מנעולים בראשון לציון

תיקון החלפה והתקנת מנעול דלת עליון לכל סוגי הדלתות פנים חוץ. כאשר הרצל גולדמן הגיע אלי הרגשתי בטוחה מאוד הוא נתן לי את כל המידע שאני צריכה ואת האפשריות של התקלה וטיפולה. מתמחה בתיקון דלתות כל סוגי הדלתות מדלת עץ ועד דלת אש.