ויאגרה למכירה

ויאגרה גנרית לרכישה ללא מרשם

בישראל יש הרבה בתי מרקחת שמוכרים ויאגרה גנרית. הבעיה היא שהרוקח יבקש את המרשם הרפואי לפני מכירת המוצר. חסרון נוסף יהיה המחיר. לעתים קרובות ישנה גם חוסר נעימות כמו גם חוסר פרטיות בחנות שפתוחה לעוברי אורח וקונים מזדמנים והיא לרוב תהיה עמוסה באנשים אחרים מלבדכם, בעלי צרכים שונים. זה נורמלי שגבר עם אימפוטנציה יתבייש ויחוש מבוכה מסוימת ולעיתים אף קושי לשוחח עם המוכר מחשש שישפטו אותו.

הגיע הזמן לנקוט עמדה, לוותר על הדעות הקדומות של האנשים בסביבתך. פתרון הבעיה מתחיל בקבלה. אז קבל את חוסר התפקוד וצא למסע של פתרון ופיוס עם עצמך. הניצחון שלך הוא בהישג יד.

האם יש בתי מרקחת בישראל שמוכרים ויאגרה גנרית ללא מרשם?

החוקים מחמירים לגבי תרופות המבוססות על חומרים פעילים, כגון Sildenafil Citrate, ועל כן הרוקח ידרוש מרשם רשמי מרופא. טוב לדעת שיש הבדלים בין ויאגרה מקורית לגנרית. הגנרי הוא כדור בכל מיני צבעים כגון סגול או לבן, ותרופת הפטנט מגיעה בכדור כחול עליו כתוב vgr 100 או vgr  25 (המספר מציין את המשקל במיליגרמים). מדוע הכדורים מגיעים בתצורות שונות כאשר לתכשירים ישנן השפעות דומות? הסיבות קלות להבנה כאשר יצרן תרופות רושם פטנט על מוצר שלא ניתן להעתיק או לשכפל מבחינת עיצוב ומיתוג על ידי כל יצרן אחר.

כמה עולה ויאגרה גנרית 25 מ"ג ומה המחיר של סילדנפיל 100 מ"ג?

אם מדברים על הגלולה המסורתית, העלויות משתנות בהתאם למדינה ולמיסים הנהוגים אליה. מאחר ומדובר בתרופה מיובאת, המחיר עלול להיות גבוה יחסית בהתחשב בעובדה שהיא אינה בסל הבריאות (אך היא נמכרת במחיר מוזל לבעלי ביטוח פרטי מתאים). החדשות הטובות הן שתוכלו ליהנות ממחירים תחרותיים אם תבחרו בחלופה לא ממותגת לוויאגרה, כלומר ויאגרה גנרית, המכילה מרכיבים דומים אך בעלת מראה ניטרלי. בעיקרון, החומר הפעיל זהה, כלומר  sildenafil citrate. מגוון אתרים בעולם וגם בישראל מציעים תכשירים כאלו במחירים אטרקטיביים במינונים שונים כך שתוכלו לבצע הזמנה מקוונת בהתאם לדרישות האישיות שלכם. לגבי מינונים, רוב התכשירים מציעים מינון של 100 מ"ג, תכשירים עם 25 מ"ג סילדנאפיל הינם נדירים יותר כיוון שהם בעיקר משמשים להתנסות ראשונית וכדי לבדוק אם מופיעות תופעות לוואי.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של ויאגרה גנרית ומהם היתרונות?

החומר העיקרי, הידוע בשם Sildenafil, שייך לקבוצת התרופות pde5 (מעכבי פוספודיאסטראז מסוג 5) הפועלות על ידי חסימת האנזים פוספודיאסטראז (שתפקידו לפרק את cGMP או בעברית הנוקלאוטיד גואנוזין מונופוספט). במהלך גירוי מיני, cGMP  מיוצר בתוך הפין, ויוצר את הזקפה באמצעות זרימת דם מוגברת. כך, כאשר מונעים את הפירוק, סילדנפיל קופץ לעזרה ומשחזר את הזקפה בצורה טבעית מאוד כשעה לאחר הבליעה כאשר ההשפעה יכולה להימשך עד 3 שעות.

האם לויאגרה גנרית יש תופעות לוואי ואילו התוויות נגד קיימות?

לפני שתתחיל ליטול את הטבליות, קרא בעיון את העלון. תופעות לא רצויות כוללות סחרחורת, כאבי ראש, אדמומיות של העור, נפיחות של האף. אחוז קטן של פחות מ-10% מהגברים אמרו שהם סובלים מאחת התופעות הללו. לא מובטח שאם תצרוך תוסף זה תחווה את תופעות הלוואי הנ"ל. היזהר לא לשלב עם תרופות אחרות, ואל תנסה לקחת מינון גבוה יותר ללא אינדיקציות מיוחדות. כדי לקבל תוצאה אופטימלית, אל תאכל מזונות עשירים בשומנים, ושתה כמות שקולה של מים כדי לשמור על נוזלים בגוף (מה שבין היתר עוזר לסלק את המרכיב הפעיל תוך פרק זמן סביר מהגוף).

כדי למנוע אי נעימות אפשרית במהלך קיום יחסי מין עם בן/בת הזוג, הקפידו ככל האפשר על אורח חיים המתמקד בפעילות ספורטיבית מתונה, לרבות ריצה, תרגילי אירובי, ריקוד וכו'. עוזר מאוד לשמור על כושר כאשר רוצים לשפר את התפקוד המיני. התזונה חשובה לא פחות. פירות וירקות מלאים בתרכובות מינרלים חיוניים לתפקוד חלק ודינמי של הגוף כולו, לא רק של איבר המין.

יש אתרים אמינים שמציעים תחליפי ויאגרה (סילדנפיל) ללא מרשם?

לפני שתחליטו, עליכם לקבל מידע על המוצרים המזויפים הרבים הקיימים בשוק. ישנם כדורים מזויפים וכן אתרים המשווקים כדורי עם הבטחות גדולות על בסיס אפקט הפלצבו. ביסודו של דבר, אתה מסתכן בקניית טיפול מיותר ובהוצאת כסף על גלולה ללא כל יעילות מוכחת. כדאי לקנות תחליפי ויאגרה מבית מרקחת מקוון שבו אתה יכול לקנות תכשירים אלו בצורה בטוחה. זאת האפשרות המקוונת המושלמת שאתה יכול לסמוך עליה במלואה. את כל המידע הדרוש לך אודות ויאגרה גנרית כולל תופעות הלוואי, מינון, עלות, לצד מידע אינפורמטיבי נוסף כולל אודות מלאי התכשירים הזמין לך, תוכל לקבל בכתובת:
https://www.xn--6dbe2a9ah.com/viagra