מציע לך לבחון נגד הביטוח אפשרות להסתפק במכשיר איתור, איתוראן או פוינטר. התקנה של מכשיר כזה לא מתערבת במערכת החשמל (מקבלת פלוס ומינוס בלבד, ויש גם מערכות עם סוללה פנימית, ללא חיבור חשמלי לרכב), ולא צפויה לגרום לתקלות. עדיין לא הייתי מתקין קודנית, או כל דבר שלא מקורי על רכב מודרני, בוודאי ובוודאי שלא על פיז'ו. בתור אדם שמקפיד לבחון נותני שרות, הביקור לצורך טיפול ברכב שלי(תיקון מראה חשמלית) היה חוויה. טרם נתקלתי בטיפול כ"כ מקצועי עינייני ורגוע. למרות קצת לחץ של לקוחות כולנו קיבלנו טיפול מקצועי עינייני עם הסבר. המחיר היה מתאים וההרגשה שאתה נמצא במקום הנכון. ממליץ בכל לב על המקום. תודה אבי.

מהי עלות התקנת קודן לרכב:

המכונית החדשה עוד רגע אצלכם, עם מפתח נוצץ והמון תכניות מסעירות. עם זאת, רגע לפני שאתם נעלמים במושב הנהג ודוהרים לעבר הרי הצפון, לחופשה מפנקת עם כל המשפחה, רצוי שתוודאו שאתם דואגים לרכב שלכם כמו שצריך. הדאגה הזו כוללת, בין היתר, גם פוליסת ביטוח ואמצעי בטיחות שונים. למעשה, בין שני המרכיבים הללו יש לא פעם קשר הדוק, שכן חברות הביטוח דורשות במקרים רבים התקנת קודן שיבטיח שאתם עושים את המרב כדי להגן על הרכב ולהימנע מגניבתו. אם כן, רגע לפני שאתם בודקים הצעות מחיר לרכישת קודן לרכב כולל התקנה, כדאי שתכירו את האפשרויות שלפניכם וגם תדעו איך לבחור את האדם הנכון לביצוע המשימה המורכבת כל כך.

מערכות לרכב – התקנת קודן / אימובילייזר לרכב

ישנם קודנים אשר הניתוק ( עלוקה ) מותקנת בתוך כספת מחושב אשר מותקנת ברכב במקרים אלו חייב קודם ניטרול הקוד פריצת כספת חובה. מנעולי הניא שרות של מנעולן טכנאי בירושלים שירותי מהיר ואמין לחילוץ הרכב. קודן לרכב מוכר בתור פרודקט אלקטרוני יש להם לוח מקשים להקשת קוד לנטרול הניתוק הקיים ברכב ולאפשר לרכב להניע קודן רכבים מוכר בתור משבת מנוע יש קודנים שונים ומשונים לרכב קודנים יחד עם פעולות מגוונות עבור משבת מנוע ואולי משבת שרת הרכב. לעיתים קרובות, בזמן ש אנו עוסקים ברכב יש להם שווי עצום, הבעלים יעדיפו לקנות את ממילא כל מקור המיגון והאיתור המתקדמים הזמינים, מבלי קשר לדרישת ספקית הביטוח. באופן זה יהיה באפשרותכם להימנע מהתחושה הקשה עבור פגיעה בפרטיות הנלווית לפריצה, מכעס על גבי גניבת חפצים אישיים שהושארו באוטו ומבלבול המוח הנלווה להגשת תלונה במשטרה והפעלת ספקית הביטוח עקב הפריצה/גניבה.

אינם יש את מקצוען דוגמת אברהם. מעטים נותני שירות הלקוחות בארץ שישנה אפשרות לומר עליהם אך ורק סעיפים מוצלחים, ואברהם זה לגמרי ספציפי מהם סוגי! אני ממליץ בחום למי שחשוב שירותים בעולם הזה חשמל הרכב. כדאי להכליל בגלל נסיבות עבור קודן תקול אנחנו עשויים להסיק שקיימת צרה בחשמל הרכב וכדאי כמובן לבחון זה ולאבחן את התקלה. התקנת קודן לרכב תתבצע ע"י בן אדם המקצוע – חשמלאי רכבים מהימן להתקנת הקודן.

בחלק הפנימי של באופן זה כדאי להירשם הינן מערכת מיגון יאה וטובה, ובשום אופן פתורה כדאי מתאימה לסוג הרכב והן מתקין מיומן שיודע להתעמת נגד הקודן. כדאי במידה רבה מאוד שתבקשו הסבר מקיף, אבל אינם אנו עוסקים במערכת מסועפת ומסובכת, אולם כדאי בשבילכם לתפוס באיזה אופן ההתקן פועל וכיצד מומלץ להוציא לפועל איפוס כמובן.