מוקד בקרת השירות מחייג לעשרות מאות לקוחותינו מידי חודש ואוסף המלצה ודירוגים אודות שלהם התחום. מובן שזוהי הזדמנות נהדרת להתחדש במנעול הרבה יותר בטיחותי וחדשני וכך לקבל ביטחון גבוה יותר. כמו כן, דלתות מעץ יכולות לשמש גם כדלתות פנים כדוגמת דלתות פנדור הנפוצות, רב בריח ועוד מיני דלתות ממותגים שונים אשר מחופות בחיפוי מרשים, אולם הן עשויות מעץ מלא או חלקי.

מנעולן 24 שעות ביממה

מנעולן יתאים מנעול חדש לדלת ויצטרך להראות את הצילינדר החדש שהוא מתקין ללקוח ולהוכיח שהצילינדר חדש לחלוטין ושלא נעשה בו שימוש קודם. הצילינדר יגיע עם 3-5 מפתחות סגורים- בשקית אטומה או קופסאת קרטון סגורה ומקורית. מקרה אחר הוא שאין לכם צורך בפריצת הדלת, אלא אתם פשוט מעוניינים בהחלפת המנגנון הקיים, או בהתקנת מנגנון חדש במהלך שיפוץ או בנייה. בקטגוריית שירותי צילינדרים תוכלו לסנן ולהשוות בין מגוון פתרונות התקנת צילינדר בדלת הבית.

  • הכרתי אותו דרך חברה של גיסתי שהמליצה עליו בחום רב.
  • לכן הדבר הכי חשוב הוא לעבוד עם פורץ דלתות אמין, בעל מקצוע הגון, שרוצה לסייע לך כמה שיותר מהר.
  • על מנת לדעת כמה עולה פורץ מנעולים מומלץ ניתן פשוט לפנות אלינו טלפונית.
  • לאחר הגעתו של המנעולן לביתכם לשם ביצוע החלפת מנעולים יש לוודא שניתנים לכם בין 3-5 מפתחות בשקית אטומה או בקרטון סגור.

החלפת מנעול חשמלילדלתות עם מערכת נעילה, קודנית, בקרת כניסה או טביעת אצבע. שירות מקצועי של סהר מנעולן הגיע תוך 15 דקות נתן את המחיר בטלפון פרץ את מנעול ללא נזק והחליף מנעול חדש שירות ממש מקצועי ממליצה בחום. באמצעות מאות אלפי חוות הדעת של לקוחותינו, יצרנו את רשימת בעלי המקצוע עליהם אנו ממליצים. יצאתם מהרכב והדלתות שלו ננעלו, אבל המפתח עדיין בפנים?

חשוב שהמפתחות שלך יהיו בידיים בטוחות – מורשה רב-בריח ומולטילוק

נתקעתם מחוץ לבית ואתם זקוקים בדחיפות למנעולן שיבוא ויפתור את הבעיה. ואיך תדעו מתי יש להזמין מנעולן ומתי אתם יכולים להסתדר לבד? המדריך שלפניכם פורט את מגוון התקלות נפוצות ביותר המצריכות הזמנת מנעולן, מכיל מחירונים לשירותי מנעולנים, ועונה על כמה שאלות חשובות בתחום. המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט עם טכנאיי דלתות בארץ, זה מתייחס אל טווח מחירים מהזול מאוד ועד למחיר היקר מאוד השייכים לאותו מענה.