חילוף צילינדר מולטילוק

אני יודע שאני מסוגל לסמוך הוא צריך בעיניים עצומות. אם אתם אינו בטוחים מה לעשות או שמא איזה מנעול לרכוש בכלל, מהו שתצטרכו לעשות הזה בסיסי ליצור קשר עם מקצוענים בתחום הזה. מערכת גראנד-מאסטר (GM) מאפשרת פתיחה עם כלל מערכת המנעולים ע"י מפתח בין בלבד(כל הדלתות בהן מותקן צילינדר מאסטר), ובמקביל, מאפשרת לכל משתמש להיפתח דלת ספציפית במערכת הכוללת. צילינדר עשיר בריח מדגם רמזור אינטראקטיב, יוצר אפשרות חילוף קידוד וקומבינציית המפתח בלי צורך בהחלפת גוף הצילינדר. הצילנדרים מיוצרים באיכות וברמה יחסית גבוהה, ויחודיות צילינדר הזה מתאימה ליישומים מרובים הדורשים רמת ביטחון יחסית גבוהה, בהתאמה לתקנים בינ"ל, עם דגש אודות שליטה ובקרת שכפול.

מנעול טביעת אצבע ELOCK

היחודיות שלו באה לידי ביטוי בכך שלא ניתן לשכפל את המפתח שלו בלי הכרטיס, הוא צריך מוטבע כמה סיריאלי וקוד הנעילה עם המפתח. התקנת קודן לרכב מתבצעות בימינו באמצעות ספקיות מקצועיות ורציניות שעוסקות בתחום הזה המנעולנות ביהוד באופן קבוע. אילו הינכם גרים בדירה בבני ברק, וצריכים מנעול כספת, עלול במידה מרובה להיעשות שאתם בבעיה. השימוש שיעור מנעולן במודיעין לעיתים יכול להיות מסובך במידה מרובה, ביחוד עקב חוסר מקצועיות עם פורץ.

אם התקציב הינו סביב ש״ח, צילינדר לוקסיס עם רב-בריח וגם צילינדר אינטראקטיב עם מולטילוק מסוגלים להיעשות אלטרנטיבות זולות במידה רבה יותר. צילינדר ברמת High Security יחסית גבוהה מאוד – כולל את ההגנות העדכניות מאוד, פטנט חדש ושיטות מיגון מתקדמות. פטנט חדש מבית מולטילוק דור חדש עם נעילה ברמת ביטחון שטרם הכרנו, מבקשים שקט וביטחון? האדם היחיד שראיתי שהיה פעם לו מותקן כזה הינו רואה חשבון עם משרד ביתי.

הזה הצילינדר היחיד שנותן הגנה מפני פריצה שקטה. לשאר הצילינדרים קיים נקודות תורפה (לרבות כלי פריצה) ולכן זו בחירתי. אנחנו ממליצים לרכוש את החבילות בתוספת התקנה מחברת ההתקנות המורשית עם חברת מולטילוק.

אני חושש שפורץ יחשוב שאם מישהו טרח לשים מרתוק, אז כנראה שיש לו משהו ששווה לפרוץ בשבילו. מבין הנפוצים בארץ, יהיה הכי קשה עד על מנת כמעט בלתי אפשרי בסיטאוציה עם ״עולם אמיתי״ לפרוץ את ה-MCS עם EVVA. כיון שהעוזרת איבדה לי את מפתח המקום, אני מעוניין להחליף מנעול.