מנעול כפתור כדורי לדלתות פנים

מנעול צילינדר הינו המנעול הקלאסי מאוד והוא גם שלט, לפי שיודע כלל פורץ מנעולים, בשוק מנגנוני הנעילה במשך מאות שנים עד לשנים האחרונות. מנעולן מקצועי ובעל ניסיון יכול לעמוד לשירותכם לצרכי פריצת דלתות נעולות כאשר עולה הצורך בכך, אך גם לייעץ בבחירת סוג הנעילה המתאים לכם ביותר ולהתקין את המנעול בצורה מדויקת ואף לבצע החלפת צילינדר. ניר המהיר הוא בדיוק אחד שכזה וישמח להעניק לכם שירות מהיר ויעיל במגוון אזורים לנוחיותכם ובמחירים נוחים במיוחד. מנעול ייחודי למדי, שכן הוא מותקן בתוך ידית הדלת, כמעין לחצן שנכנס כלפי פנים בעת נעילה ומשתחרר החוצה בעת פתיחה. בעבר מנעולי הפבלוק היו כה יקרים עד שהשימוש בהם היה שמור אך ורק לבתים יוקרתיים ולבתי מלון, אך כיום הם נפוצים בכל בית, בעיקר בדלתות הפנים.

המנעול העליון מהווה ערך מוסף אדיר במיגון דלת ביתנו כנגד פורצים. יתרון נוסף הוא שניתן לייצר מפתח ראשי (מפתח מאסטר) שיפתח כמה סוגים של צילינדרים. המנעול יכול להכיל אמצעי נעילה שונים, אשר מאפשרים רק לאנשים מורשים לפתוח אותו. דירה שכורה – כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה חדשה אתם לא יודעים למי יש עותק למפתח.

מנעולים לדלתות זכוכית

מנעול המותקן כאמצעי מיגון נוסף לדלתות, בעיקר דלתות חוץ. המנעול דומה למנעול הצילינדר ומספק הגנה טובה מאוד מפני ניסיונות פריצה. את המנעול מתקינים על ידי חיתוך הדלת והחדרת המנגנון, לאחר מכן פתח המנגנון מוסתר על ידי פרזול. מנגנון דומה מותקן גם בכספות ומשמש כאמצעי הגנה נוסף. סוג מנעול זה הינו הנפוץ ביותר, בין היתר בדלתות פלדלת, רב בריח ודלתות ממותגים פרטיים אחרים.